FK VIAGEM PŘÍBRAM
FC Viktoria Mariánské Lázně vs. FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 38. Skopový, 48. Pěček (pen.) – 9. Zeronik, 54. Vokřínek, 90+1. Wágner
Žluté karty: Holub, Renza - Schindler
Rozhodčí: Nehasil – Mokrusch, Hrabovský.
FC Viktoria Mariánské Lázně:

Daniel Šmejkal – Patrovský, Růžička, Prokop, Štůla, M. Skopový (64. Gavrylovskyy), Pěček (K), Renza (87. Samek), Pecháček, D. Skopový, Holub.

FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Smrkovský – Schindler (78. Stropek), Fišl, Vokřínek (90+1. Voriazidis), Wágner (K), Švestka (46. Sakala), Vott (46. Anih), Hájek, Novotný (46. Antwi), Jeřábek, Zeronik.

Drama v nastaveném čase v zápase Mol cupu

Zdeněk Brož

Zápas druhého kola Mol cupu vyřešil v samém závěru Tomáš Wágner. Díky dalším gólům Zeronika a Vokřínka jsme po výhře 3:2 vybojovali postup do dalšího kola.

Náš tým jel na zápas Mol cupu bez několika opor zejména ze záložní řady. Na začátku zápasu vypadalo, že si rychle vezmeme kontrolu nad soubojem, když otevřel skóre Jakub Zeronik. Jenže domácí stačili do poločasu vyrovnat a po změně stran dokonce obrátili skóre výsledku na svou stranu. V 54. minutě rychle vyrovnal Jan Vokřínek - 2:2

V nastavené době, kdy už hrozilo prodloužení, poslal do branky přesnou hlavičku nejzkušenější hráč na place Tomáš Wágner a posunul náš tým do 3. kola národního poháru.

neděle 9.10.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 11. kolo
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK VIAGEM PŘÍBRAM