FK VIAGEM PŘÍBRAM
18.10.2022
MOL Cup, 3. kolo
0:3
FK VIAGEM PŘÍBRAM vs. FK Teplice
Online
Branky: 10. Kučera, 47. Mareček, 52. Křišťan
Rozhodčí: Kvítek - Kříž, Černoevič
Diváci: 987
FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Smrkovský – Fišl, Sakala, Musil,  3. Čermák) - Čejka (53. Surmaj, 81. Hájek), Petrák (74. Anih), Osmančík, Jeřábek, Zeronik (74. Švestka), Dudl - Wágner

FK Teplice:

Grigar – Hybš (51. Shejbal), Vondrášek, Knapík – Kodad, Křišťan (73. Čičovský), Hyčka, Mareček, Kučera (65. Jukl) – Žák (74. Procházka), Gning (65. Vachoušek)

Teplice ukončily letošní pohárové účinkování

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Utkání třetího kola MOL Cupu skončilo jednoznačnou výhrou ligových Teplic.

Bez Martina Melichara i Marcela Čermáka v základu jsme šli do zápasu 3. kola Mol cupu. V úvodu jsme si na deštěm nasáklém trávníku vytvořili první velkou šanci, ve které Pavel Osmančík nevyzrál na zkušeného Grigara v bráně hostů. Jenže pak už přišly chvíle Teplic. Nejprve se štěstím vykopnul Vašek Smrkovský tečovanou střelu na roh, když záhy poté nedosáhl na povedenou střelu Kučery a hosté šli v 10. minutě do vedení - 0.1.

Kontrolu hry si udržovaly zkušenější Teplice a naznačily jaký je rozdíl mezi ligovými soutěžemi. Přesto jsme v závěru půle mohli mít možnost, jenže po faulu a pádu Tomáše Wágnera ve vápně se hrálo dál 

Po přestávce přišly Teplice se střeleckou muškou. Nejprve Marečkovi pomohla teč našeho stopera Bena Sakaly k vedení 0:2 a záhy poté se prosadil důrazně i Křišťan ranou pod břevno - 0:3. A v ten moment bylo víceméně jasné, že takový stav už půjde těžko otočit. 

Náš tým si přesto vybojoval několik rohových kopů, kdy musel zasahovat i Grigar, ale další ohrožení na těžkém terénu nepřišlo. Zachytal si i náš Smrkovský, který vytáhnul efektní zákroky proti nejlepšímu ligovému střelci Teplic Žákovi i Gningovi. Postup si prostě už Teplice nenechaly sebrat a pro náš mladý tým tak byl souboj v poháru i sbíráním zkušeností. Ostatně ty se hodí i v lize, ve které zbývají čtyři soutěžní kolo do zimní přestávky.

Fotogalerie
Příští zápas
čtvrtek 1.6.2023
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, B1
17:30h
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Pardubice
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
30. 05. 2023
Baráž s Pardubicemi ??1.6. 17:30 ?? doma - 4.6. 17:00 ? venku stadión Pardubice???
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.