FK PŘÍBRAM
10.05.2023
ČDŽ U 15, 30. kolo
2:0
SKP Č. Budějovice vs. Příbram
Branky: 58. Vařák, 63. Gasseldorfer
Žluté karty: Vondra
Rozhodčí: Ondra - Ryneš, Juráň
Příbram:

Melichar – Studený, Sedláček, Schořovský – Laffar, Živanovič (77. Žalud), Vondra, Janouch – Mrázek (51. Lesák), Dvoran (51. Němeček), Černý

U15 - Porážka na SKP

Jaroslav Brunclík

K dalšímu MU jsme hned v úterý zajížděli do Českých Budějovic, tentokrát na SKP.

Chtěli jsme urvat ztracené body z domácího utkání. Utkání se hrálo na trávníku, který připomínal „boj ve vysoké trávě“. Trávník sice před zápasem pokropen, ale neposekán. To byla výhoda pro domácí, kteří nehrají extra kombinačně. My jsme se za celé utkání na tomto nepřívětivém stadionu nevyrovnali s podmínky. 1. poločas jsme se dostali do 2 šancí, dvakrát Kuba Sedláček – z toho jednou trefil břevno a jednou z úrovně penalty trefil velmi jistého a kvalitního domácího brankáře. Dalším byl Pavel Janouch z rohového kopu a jeho hlavičce, která mířila nad branku domácích. To bylo za celé utkání vše.

Domácím stačilo, že nás ze dvou protiútoků v 2. poločase potrestali za naši pasivitu a zaslouženě zvítězili. My jsme v utkání moc nepředvedli. Jestli chceme bojovat o nejvyšší příčky, tak se takový výkon nesmí opakovat.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.