Žluté karty: Hájek - Lafrance, Tancoš, Zícha
Příbram: Krejčí - Doležal, Majer, Kukla, Petrla - Dvořák, Šorna (88.Wágner M.), Pazderník, Vůch (80.Šubert) - Wágner T., Haas (75.Hájek)
Most: Suvák - Sláma, Brunza, Lafrance, Fraga - Černý, Tancoš, Kosnar (31.Vodička, 66.Kunický), Hora, Zícha 72.Bleha) - Surville Mozart

8.kolo ligy dorostu

David Vavruška

Ligoví starší dorostenci udrželi letošní domácí neporazitelnost a získali další tři body za výhru nad stejně starými fotbalisty Mostu a jsou v tabulce čtvrtí
Hlavním cílem pro sobotní ligové utkání staršího dorostu bylo potvrdit bod ze Slavie, který byl hodně cenný, ale při domácí ztrátě s Mostem by ztratil svou cenu. Soupeř měl před tímto utkáním neuvěřitelnou bilanci z utkání venku- jako nováček soutěže vyhrál zatím všechna utkání na hřištích soupeřů a vyhrát přijel i do Příbrami. Od prvních minut dostalo naše mužstvo soupeře pod tlak, ale do první branky se dostávalo velmi těžko do šancí, protože Most bránil dobře a velmi úporně. První a nejdůležitější zlomový moment přišel ve 37.minutě. Petrla posunul na levé straně míč Vůchovi, Vůch poslal dlouhý křížný míč za obranu hostí, stoper Mostu jej v těžké pozici odvrátil pouze k Pazderníkovi, který střelou ze 20 metrů prostřelil brankáře Suváka- 1:0. Druhý poločas se na hřišti odehrávala stejná podívaná jako v tom prvním. Tvrdý neúprosný boj o každý metr hřiště, obrovské nasazení obou mužstev, výborné obrany na obou stranách, jen se na hřišti začalo mnohem více jiskřit. Pro domácí tým se situace uklidnila v 66.minutě. Dlouhý výkop brankáře Krejčího se dostal k Michalovi Haasovi, který prošel přes tři protihráče do pokutového území, vystřelil levou nohou a Suvákovi střela proklouzla mezi nohama do branky - 2:0. Od té doby měl v poli navrch hostující Most, ale domácí obrana mu dovolila za celý zbytek utkání jen jeden závar, který skončil střelou nad domácí branku. Příbram tak vyhrála další domácí utkání a dostala se na čtvrté místo tabulky. Trenér David Vavruška: "Tentokrát zápas nepobral moc fotbalové krásy, ale zase nabídl nasazení, bojovnost a hlavně obrovské tempo, ve kterém obě mužstva vydržela až do konce. Někdy vyhrajete, protože jste lepší a daří se vám hra, někdy musíte tři body spíše vydřít. A to byl sobotní případ. Jsem spokojený s tím, jak kluci zápas odehráli ze dvou důvodů. Za prvé byl Most silný soupeř a my jsme se na něj takticky připravovali celý týden a hráči naprosto dodrželi veškeré taktické pokyny, na kterých jsme se domluvili. Za druhé jsem nadmíru spokojen s tím, že se hráči nenechali strhnout k oplácení ve druhém poločase, kdy se zápas hodně přiostřil. Udrželi nervy na uzdě a koncentrovali se na hru. Byli jsme výborně na zápas připravení a odměnou jsou pro kluky tři body."