FK PŘÍBRAM
27.10.2023
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 14. kolo
2:1
Jihlava vs. Příbram
Online
Branky: 44. Křehlík, 53. Fila – 90+1. Anih
Žluté karty: Tureček, Shudeiwa, Vítek - Jahić, Antwi, Anih
Červené karty: 71. Bednář
Rozhodčí: Zaoral - Antoníček, Mojžíš
Diváci: 426
Jihlava:

Mastný – T. Svoboda, Vedral (C), Piško, Farka – Tureček, Shudeiwa (74. Vítek) – Křehlík (86. Peřina), Lacko, Fila (89. Chytrý) – Křivánek (46. Ogiomade)

Příbram:

Melichar – Vokřínek (60. Krch), Jahić, Fišl, Antwi – Švestka, Dudl – Andronikou (60. Matoušek), Nečas (82. Vott), Nkwinga (60. Anih) – Jandera (46. Wágner)

Jihlava ukončila vítěznou sérii

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Pětizápasové série výher skončila na půdě Jihlavy. Jedinou branku vstřelil v nastaveném čase střídající Anih.

Bez nemocného Josefa Hušbauera nastoupila Příbram k poslednímu letošnímu utkání na soupeřově hřišti. 

Většina prvního poločasu přinesla vyrovnaný souboj bez výraznějších příležitostí před oběma brankami. Diváci se dočkali úvodní branky až v jeho samotném závěru. Centr Fily ze strany se po odrazu v pokutovém území dostal ke Křehlíkovi, který poslal Vysočinu do vedení. Hosté se mohli hned po rozehrání radovat z vyrovnání, ale střelu Nečase vyrazil brankář Mastný na tyč a následně míč odklidil obránce do bezpečí.

Příbramskou snahu o bodový zisk měl podpořit uzdravený Tomáš Wágner, který do druhého poločasu nastoupil na hrotu místo Jandery. Byli to však znovu domácí, kteří se mohli radovat. První šanci ještě stihl zachránit Melichar, ale na střelu Fily v 53. minutě už byl krátký. Domácí se po zvýšení vedení zatáhli do obrany a čekali na protiútoky. Příbram se snažila jejich obranný val prolomit, ale dlouho se nemohla prosadit. To se povedlo až v samotném závěru střídajícímu Anihovi, ale na případné vyrovnání už nezbyl čas. 

Fotogalerie
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Hlavní partneři
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School