Příbram vs. Varnsdorf
Žluté karty: Matoušek - Samko, Kouřil
Rozhodčí: Trska - Černoevič, Líkař
Příbram:

Melichar – Antwi, Dudl, Fišl, Hušbauer – Jahić – Dav. Krch (76. Vokřínek), Matoušek, Nečas, Nkwinga (58. Andronikou, 89. Anih) – Wágner (89. Jandera)

Varnsdorf:

Vaňák – Hodek (79. Podzimek), Kosař, Kouřil, Kubista – Osaghae, Rudnytskyy (70. Omon) – Samko (70. Gembický), Stránský (90+4. Dufek), Švanda – Zálešák

O výhru jsme přišli v závěru

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Dvě branky Jakuba nečase stačila v utkání s Varnsdorfem pouze na zisk jednoho bodu za remízu 2:2.

Podzimní počasí míchá soupiskou a tak do televizního zápasu s Varnsdorfem se vrátil do základu Pepa Hušbauer i Tomáš Wágner, chyběl naopak nemocný Patrik Švestka. Do zápasu jsme vstoupili s elánem, který jsme brzy přetavili ve vedoucí branku. Kombinace na křídle se dostala do vápna, kde si míč převzal Jakub Nečas a neomylně zamířil do branky - 1:0 v 10. minutě.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School