FK PŘÍBRAM
19.05.2024
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 29. kolo
1:0
FK Varnsdorf vs. FK PŘÍBRAM
Online
Branky: 76. Vojta
Žluté karty: Hošek
Rozhodčí: Orel – Leška, Novák
Diváci: 549
FK Varnsdorf:

Pešl – Zálešák, Kubista, Kosař (34. Kouřil), Juzvak (39. Vlk) – Samko, Polyák – Rudnytskyy (79. Dufek), Stránský, Gembický (79. Kříž) – Vojta.

FK PŘÍBRAM:

Melichar – Brabec (66. Čejka), Jahić, Fišl, Antwi – Coňk (21. Dudl), Švestka (86. Hošek) – Matoušek, Hušbauer, Nečas (66. Krch) – Fall (46. Hašek)

Krůček nad propastí

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Další důležité utkání skončilo těsnou porážkou a před posledním kolem je situace velmi složitá.

Předposlední kolo přivedlo Příbram k existenčnímu utkání do Varnsdorfu. Domácí vstoupili do utkání mnohem lépe a již ve třetí minutě mohli skórovat. V dobré pozici však Vojta nemířil přesně. O chvíli později vytáhl Rudnytskyyho gólovou střelu Melichar nad. Třetí gólovka pak přišla po čtvrthodině, ale Samko přímém souboji na Melichar nevyzrál. Další výraznější šance už zbytek poločasu nepřinesl a diváci viděli pouze tři střídání, které si vynutily zdravotní komplikace. V našem dresu musel odstoupil Coňk a u Varnsdorfu Kosař a Yuzvak. V samotném závěru se na trávník spustil velký liják, který následně doprovodilo i krupobití. 

Nepříznivé povětrností podmínky protáhly poločasovou přestávku a druhá půle začala téměř o půlhodiny později. Domácí měli i nadále více ze hry a vypracovávali si další příležitosti ke skórování. Ujala se až situace v 76. minutě. Na přetažený Samkův centr si na zadní tyč naběhl Vojta a jedinou brankou rozhodl o osudu utkání. Druhou branku mohli domácí pak ještě domácí přidat v samotném závěru, ale Melichar proti Samkovi předvedl další skvělý zákrok.

Fotogalerie
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School