25.06.2023
Branky: 22. Kopřiva /pen./, 40. Svatek, 70. Zeman, 90. Ede
Rozhodčí: Opočenský - Kubr, Radina
FK PŘÍBRAM:

Sestava: Smrkovský - Fišl, Jelínek, Anih, Antwi, Miftari, Petrák, Makarčuk, Krch, Vokřínek, Nkwinga. Střídající hráči: Babka, Procházka, Štěpánek, Vott, Dudl, Lisý, Šurýn, Popovič, Čihák.

Ve druhém zápasu přišla vysoká prohra

Zdeněk Brož

Druhý zápas v Benátkách nad Jizerou nám přinesl souboj s Táborskem. Přípravný duel jsme prohráli 0:4.

Do druhého utkání v rámci turnaje v Benátkách jsme nastoupili v sobotu dopoledne proti Táborsku. V kombinované sestavě jsme soupeři podlehli 0:4, když jsme v každém poločasu obdrželi dvě branky.