ČDŽ U 15, 1. kolo
Žluté karty: Šťástka
Rozhodčí: Kraus - Svoboda, Král
FK PŘÍBRAM:

Beran – Bezouška, Šťástka, Lesák, Lantora – Zelenka (62. Čížek), Ngo, Novák, Frank (52. Šimek) – Laňka, Bartík (62. Vávra)

U15 - Výhra v Doubravce

Jiří Smola

Ve středeční dohrávce s plzeňskou Doubravkou se rozhodně nehrál žádný oku lahodící fotbal.

V první dvacetiminutovce to ještě tak špatné nebylo, kluci domácí tým přišpendlili do jejich vápna a z mnoha brankových příležitostí dvě úspěšně proměnili. Pak už to tak slavné nebylo, začali jsme hrát pomalu, v chůzi, bez kombinace a do konce poločasu už toho moc nepředvedli.

Ani v druhé půli to nebyla žádná fotbalová hitparáda. Ale v zápase jsme se až na malé výjimky mohli spolehnout na celkem pozornou obranu, a hlavně na ve střelecké pohodě hrajícího Martina Laňku. Jeho další hattrick nám pomohl k plnému bodovému zisku.

pátek 3.5.2024
FC Zbrojovka Brno