FK PŘÍBRAM
01.09.2023
ČDŽ U 13 A, 1. kolo
19:3
FK PŘÍBRAM vs. Povltavská fotbalová akademie
Branky: Živanovič 4, Roušal 3, Bláha 3, Topinka 3, Reinisch, Müller, Štěrba, Suchopár, Koňařík, Plecitý - Kadeřábek 2, Zvěřina
Rozhodčí: Milec

U13 - Povltavské FA jsme nedali šanci

David Suchopár

Středeční podvečer byl termín pro náš první zápas v ČDŽ skupiny A.

Komfort domácího stadionu nám umožnil hrát na zkrácené hřiště, tj. od vápna k vápnu, z čehož jsme měli velkou radost. Ne však už náš soupeř. Zápas jsme začali s klidem na míči a pomocí dobré kombinační hry odzadu jsme se ihned od začátku dostávali do brankových příležitostí. Ty jsme také pravidelně proměňovali a první část hry tak skončila rozdílem sedmi branek. V druhé části se ale naše dobrá hra vytratila. Kombinace nám nevázla, jelikož téměř žádná nebyla. Přizpůsobili jsme se hře soupeře a v té jsme nebyli dominantní. Dlouhé držení míče, množství soubojů a zkažené přihrávky nám nedovolily se prosazovat a druhou třetinu jsme tak zakončili jednobrankovým náskokem. Tedy s celkovým skóre 11:3.

Do třetí části hry jsme opět kluky poslali na své obvyklé pozice a opět jsme začali hrát hezký kombinační fotbal s držením míče a mnoha následnými střeleckými příležitostmi. Z těchto šancí jsme jich proměnili rovných 8 a již jsme neinskasovali. Výsledné skóre tedy vyznělo 19:3 pro FK Příbram.

Chtěli bychom poděkovat divákům, rozhodčímu i soupeři za toto sportovní klání, do kterého nastoupili i dva naši noví spoluhráči a nevedli si vůbec špatně. Oběma se krom spousty herních věcí povedlo také skórovat a tak jsme mohli večer stadion opustit s úsměvem na tváři. Střelecky se prosadilo hned 10 našich borců, což značí velký potenciál pro další zápasy.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeAll Stars School