FK PŘÍBRAM
23.10.2023
ČDŽ U 15, 12. kolo
2:5
TJ Malše Roudné vs. FK PŘÍBRAM
Branky: 1. Jarčevský, 6. Vančura - 24., 58. Jager, 27., 31. Soběslav, 51. Lesák
Rozhodčí: Tauber - Teplý, Katona
FK PŘÍBRAM:

Bezouška – Bartík, Šťástka (26. Beran), Garlík, Lesák – Frank (58. Zelenka), Ngo, Soběslav, Lantora – Laňka (67. Šimek), Jager (67. Budín)

U15 - Výhra nad Malše Roudné

Jiří Smola

Na levém břehu řeky Malše bylo v areálu TJ Roudné krásné říjnové dopoledne.

To platilo, ale pouze do 40. vteřiny našeho utkání, kdy první střelu domácích z velké vzdálenosti zastavila až branková síť za naším velmi překvapeným brankářem. Nutno dodat, že střela to byla krásná a hlavně pohotová. Samozřejmě jsme chtěli co nejrychleji odpovědět, ale bohužel v naší první gólovce střelecky selhal jindy spolehlivý Martin Laňka. Domácí pak v 6. minutě získali výhodu přímého kopu, sice z velkého úhlu a velké vzdálenosti, ale to vůbec nevadilo tomu, aby plachtící míč zapadl do vzdálené šibenice naší svatyně. To byl tedy zase úvod, domácím narostla křídla, do toho vynucené střídání našeho stopera a naše podráždění z vývoje zbytečně vnášelo do hry mnoho nepřesností. Po dvaceti minutách dobývání se nám konečně podařilo po průniku Sebastiana Jagera střelou k tyči snížit. Pak přišli okamžiky Jana Soběslava, který se během pár minut dvakrát šikovně dokázal uvolnit v pokutovém území domácích a kvalitním zakončením nás dostal do vedení.

Druhý poločas už tak divoký naštěstí nebyl, hrálo se prakticky pouze na polovině „zalezlého“ soupeře a nám se z mnoha dalších šancí ještě dvakrát podařilo skórovat. Jednou se po rohu prosadil hlavičkující Láďa Lesák a podruhé dorážkou Séba Jager. Pak už mohlo zase pokračovat příjemné poledne při sledování pohledných akcí našeho mladšího ročníku v jejich v následném utkání.

Fotogalerie
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
28. 05. 2024
, ??? Na náboru byla zábava a veselo #fkpribram #trending #viral
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School