18.11.2023
ČDŽ U 15, 4. kolo
Příbram vs. Junior Strakonice
Branky: 19., 26., 40., 46., 58., 78. Soběslav, 31., 53. Budín, 17. Lesák, 39. Šťástka, 63. Frank, 65. Laňka
Rozhodčí: Lafek - Musil, Stočes
Příbram:

Sokol – Bezouška (41. Bartík), Garlík, Šťástka, Lesák – Čížek (41. Šimek), Ngo (56. Lantora), Frank, Šinágl (41. Vondra) – Soběslav, Budín (56. Laňka)

U15 - Vysoká výhra na závěr podzimu

Jiří Smola

V posledním mistrovském utkání podzimní části soutěže nám byl na domácím hřišti soupeřem tým Strakonic.

Již od úvodního hvizdu měli naši kluci jasně na vrch, ale v první čtvrthodině hry nám to tam ne a ne spadnout. Naše příležitosti na otevření skóre přicházely, a to hlavně ze vzduchu po sérii několika rohů, ale jindy dobří hlavičkáři se dlouho jen zastřelovali. Až Láďa Lesák se do toho pověsil a svou hlavičkou odčaroval kouzlo hostujícího brankáře. Další branky pak na sebe nenechaly dlouho čekat. Střelecky se v zápase utrhl Honza Soběslav a potvrdil tak svou dobrou formu z posledních dní.

Velmi děkujeme všem za podporu v celém podzimu. Nás čeká příprava na jarní část soutěže, věříme že bude kvalitní a my se tak dobře připravíme do odvet. Určitě uděláme vše, abychom na konci sezony byli úspěšní.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School