FK PŘÍBRAM
03.09.2023
ČDŽ U 14, 5. kolo
0:3
SKP České Budějovice vs. FK PŘÍBRAM
Branky: 13. Pešík, 49. Novák, 73. Šťástka
Žluté karty: Dekret, Kubát
Rozhodčí: Bartůněk - Kaplan, Klicman
FK PŘÍBRAM:

Sokol – Vlas ( 47´ Hlavín ), Křížek, Novák, Hajšman – Hampejs ( 47´Krejčí ), Grund, Chrastil, Lojín – Pešík ( 47´Fousek ), Šťástka ( 73´Píchal )

U14 - Výhra nad SKP

Jaroslav Brunclík

K prvnímu mistrovskému utkání této sezóny jsme zajížděli do Českých Budějovic.

Za soupeře nám bylo místní SKP. Čekalo nás velké hřiště, vyšší trávník a nepříjemný soupeř, který hrozil z brejků. Musíme naše chlapce pochválit, jak utkání zvládli. Čekal je přechod na velké hřiště a stále se učíme, jak se na takovémto hřišti chovat. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, napadali jsme vysoko a snažili se získávat míče na soupeřově polovině. To se nám dařilo a měli celkem velkou územní převahu. Po jednom zisku a kombinaci Matěje Šťástky s Jendou Pešíkem, nás poslední jmenovaný poslal ve 13´minutě do vedení 0:1. Bohužel do konce 1.poločasu nám chyběla větší kvalita v poslední části hřiště.

Ve 2. poločasu jsme chtěli navýšit vedení. To se nám povedlo ve 49´minutě po trestném kopu Tobiase Grunda a hlavičce Daniela Nováka, který nás poslal do vedení 0:2. Musím pochválit i střídající hráče, kteří zapadli do rázu utkání. Za stavu 0.2 nás od zdramatizování utkání Tonda Sokol, který krásnou robinzonádou zachránil jistý gól. Nám se ještě podařilo v 73´minutě navýšit skóre na 0:3 po krásné kombinaci a zakončení Matějem Šťástkou. Děkuji mužstvu za přístup a budeme makat, abychom se nadále zlepšovali.

Fotogalerie
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeAll Stars School