ČDŽ U 14, 12. kolo
Malše Roudné vs. Příbram
Branky: 3´ Hajšman, 8´ Chrastil, 18´ Hajšman, 34´ Čížek, 41´ Šťástka, 50´ Lojín, 55´ Píchal, 59´ Lojín ( p. ), 67´ Pešík, 76´ Píchal
Rozhodčí: Tauber - Teplý, Katona
Příbram:

Sokol – Čížek, Grund, Křížek, Hlavín ( 41´ Vlas ) - Hampejs ( 41´ Šrajn ), Chrastil, Novák ( 41´ Lojín ), Hajšman ( 54´ Píchal ) - Vávra ( 41´ Šťástka ), Pešík

U14 - Vysoká venkovní výhra

Jaroslav Brunclík

V nedělním hraném utkání jsme zajížděli k soupeři, který leží kousek za Českými Budějovicemi.

TJ Malše Roudné nás přivítalo v krásném areálu. Hráli jsme na travnatém povrchu a za to jsme rádi.

Chtěli jsme do utkání vstoupit obráceně než naše starší kategorie a to se nám povedlo. Za 20 minut to bylo 0:3 v náš prospěch a bylo o utkání rozhodnuto: Do poločasu jsme přidali ještě další branku a tak první poločas skončil výsledkem 0:4.

Ve 2.poločasu jsme chtěli minimálně stejný počet branek vstřelit. Musím pochválit všechny střídající hráče, že svou hrou přispěli k navýšení výsledku i k předvedené hře. V neposlední řadě musím pochválit i naše brankáře. Jeden vychytal čisté konto, dobře rozehrával a byl pozorný a druhý brankář nám vstřelil 2 branky. Děkujeme rodičům za podporu, chlapcům za předvedený výkon a už ve středu nás čeká náročné utkání s FC Písek, na které se samozřejmě těšíme.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School