23.10.2023
ČDŽ U 14, 12. kolo
0:10
TJ Malše Roudné vs. FK PŘÍBRAM
Branky: 3´ Hajšman, 8´ Chrastil, 18´ Hajšman, 34´ Čížek, 41´ Šťástka, 50´ Lojín, 55´ Píchal, 59´ Lojín ( p. ), 67´ Pešík, 76´ Píchal
Rozhodčí: Tauber - Teplý, Katona
FK PŘÍBRAM:

Sokol – Čížek, Grund, Křížek, Hlavín ( 41´ Vlas ) - Hampejs ( 41´ Šrajn ), Chrastil, Novák ( 41´ Lojín ), Hajšman ( 54´ Píchal ) - Vávra ( 41´ Šťástka ), Pešík

U14 - Vysoká venkovní výhra

Jaroslav Brunclík

V nedělním hraném utkání jsme zajížděli k soupeři, který leží kousek za Českými Budějovicemi.

TJ Malše Roudné nás přivítalo v krásném areálu. Hráli jsme na travnatém povrchu a za to jsme rádi.

Chtěli jsme do utkání vstoupit obráceně než naše starší kategorie a to se nám povedlo. Za 20 minut to bylo 0:3 v náš prospěch a bylo o utkání rozhodnuto: Do poločasu jsme přidali ještě další branku a tak první poločas skončil výsledkem 0:4.

Ve 2.poločasu jsme chtěli minimálně stejný počet branek vstřelit. Musím pochválit všechny střídající hráče, že svou hrou přispěli k navýšení výsledku i k předvedené hře. V neposlední řadě musím pochválit i naše brankáře. Jeden vychytal čisté konto, dobře rozehrával a byl pozorný a druhý brankář nám vstřelil 2 branky. Děkujeme rodičům za podporu, chlapcům za předvedený výkon a už ve středu nás čeká náročné utkání s FC Písek, na které se samozřejmě těšíme.