Branky: 44., 60., 79. Budín, 31. Laňka, 56. Šťástka
Rozhodčí: Muknšnábl - Brunclík, Pressl

Bezouška – Lantora, Garlík, Šťástka, Lesák – Jílek (41. Zelenka), Soběslav, Ngo (76. Vondra), Frank (64. Šimek) – Laňka (61. Hanzlík), Bartík (41. Budín)

U15 - Uklidnění přišlo po přestávce

Jiří Smola

K dalšímu výjezdnímu utkání jsme vyrazili do „brány Šumavy“, jak tedy bývají Klatovy někdy nazývané.

Dlouho se nám nedařilo dostat do patřičného tempa, prostě bylo to takové ospalé. I tak se nám dařilo nějaké ty brankové příležitosti vytvořit, ale provedení koncovky bylo žalostné. Nakonec jsme byli rádi za jedno úspěšné zakončení a poločasové vedení 1:0.

Druhý poločas už byl z naší strany o něco lepší. Asi nejvíce v něm vynikal s chutí hrající Honza Budín, který svým hattrickem zajistil klidné dohrání zápasu.