FK PŘÍBRAM
Žluté karty: Welzl, Musil, Vaněček - Ngo
Rozhodčí: Panský - Gura, Kory
Příbram:

Bezouška – Zelenka, Garlík, Šťástka, Lesák – Frank (66. Šinágl), Soběslav, Ngo, Bartík (61. Šimek) – Budín (61. Jager), Laňka (73. Vondra)

U15 - Vysoká výhra v Táboře

Jiří Smola

Dobrý výkon a střelecká produktivita přinesla vysokou výhru.

Poslední naše dva vzájemné duely skončily příznivě pro Táborsko výsledkem vždy 1:2 z našeho pohledu. Už jen z tohoto důvodu jsme měli co napravovat, ale samozřejmě do Tábora jsme vyrazili hlavně vítězstvím potvrdit vedoucí postavení v tabulce. Před zápasem jsme si naše nezdary s Jihočechy připomněli a je dobře, že kluci už od prvních minut utkání svým přístupem a odhodlaností jasně dávali najevo, že tentokrát nic takového nebudou chtít dopustit.

Zápas jsme začali aktivně, soupeře zatlačili na jeho polovinu a už v páté minutě získali výhodu pokutového kopu po nešetrném zákroku na Martina Laňku. Na penaltový puntík si postavil míč Daniel Ngo a utaženou za háčky nedal domácímu brankáři šanci. Nepovolili jsme a po sérii několika rohových kopů hlavou krásně zavěsil Láďa Lesák 2:0. Do poločasu jsme se dokázali ještě jednou prosadit, když pohlednou kombinaci ukázkově zakončil Martin Laňka bombou pod klacek.

Bylo důležité udržet si koncentraci a nasazení i do druhé půle, a to se nám až na malé výjimky dařilo. Kluci kontrolovali hru a svou aktivitou dostávali často domácí do úzkých. Martin Laňka s Honzou Soběslavem ještě zatížili jejich konto oba shodně dvěma přesnými zásahy. Kluci zaslouží pochvalu za opravdu velmi dobře odehrané utkání, které přineslo přesvědčivé a důležité vítězství.

sobota 20.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň B
FK PŘÍBRAM
16. 07. 2024
?? Kdo byl NEJ hráč na EURU? Bude to Yamal? #euro2024 #pribram #fotbal #trending #anketa
Generální partner
Prémiový partner
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School