16.03.2009
Branky: 43. Kuťák
Žluté karty: Kukla, Pazderník - Kábrt
Rozhodčí: Jech Jiří
Příbram: Krejčí - Žáček, Šorna, Kukla, Krupa (68. Petrla) - Hájek (46. Cellar), Šubert, Pazderník, Pilík - Wágner M. Vůch
Hradec K.: Holý - Vlček, Ramba, Novotný, Kábrt - Hečko, Lacina, Klouda, Korba - Voltr (83. Žák), Kuťák (80. Musil)

Vstup do mistrovského jara nám nevyšel

Václav Černý

V úvodním kole dorostenecké ligy jsme na domácí "umělce" změřili síly s týmem SK Hradce Králové, po podzimu čtvrtým celkem tabulky.
Po celý zápas byl průběh utkání vyrovnaný. Oba týmy pozorně bránili a před brankami se něco dělo jen při standardních situacích. Naši hráči byli směrem dopředu aktivnější, nechyběla snaha, ale při přechodu do útoku nebo situacích jeden na jednoho, chyběla větší odvaha, rychlost a agresivita. Utkání rozhodla šťastná akce hostů dvě minuty před přestávkou. Po sérii osobních soubojů ve středu pole, přišel dlouhý míč za obranu domácích, ke kterému se první dostal hradecký Kuťák, prostřelil brankáře Krejčího a poslal "votroky" do vedení. Po přestávce naši kluci zvýšili obrátky a zatlačili Hradec na jeho polovinu. Nepodařilo se nám, ale vytvořit si téměř žádnou šanci ke vstřelení aspoň vyrovnávací branky a naopak to byli hosté, kteří nevyužili několika okýnek v příbramské obraně. Trenér Kolman: " Vzhledem k absenci několika hráčů předvedl náš tým snaživý výkon. Hlavně ve druhém poločase jsme měli mírnou herní převahu, kterou se nám bohužel nepodařilo využít ke vstřelení branky. Věřím, že se hráči s prvního nezdaru poučí a v dalších kolech se dokážeme prosadit více."
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School