26.03.2009
Příbram vs. Zlín
Branky: 90. Hájek - 50. Grygar
Rozhodčí: Příhoda Radek
Příbram: Krejčí - Žáček, Doležal, Kukla, Krupa (46. Wágner M.) - Pilík (85. Cellar), Rybák, Šubert, Vůch (57. Bublík) - Hájek, Pazderník
Zlín: Zapletal - Hájek, Jugas, Čelůstka, Kučera - Bublák, Kocián (87. Haloda), Fiala (62. Rokos), Zábojník - Grygar, Řepa

Vydřený bod

Václav Černý

Po odloženém zápase v Opavě nás v domácím prostředí čekal těžký soupeř za Zlína.
Od úvodního hvizdu rozhodčího se hrál rychlý a agresivní fotbal. Domácí hráči toužili odčinit nezdar z předchozího utkání a bojovali o každý míč. Hosté působili fotbalovějším dojmem, ale naši kluci velkou snahou udržovali zápasu vyrovnaný průběh. Brankáři měli "práci" jen při standardních situacích. A po těch také přišly změny skóre. Krátce po začátku druhé půle se po autovém vhazování hostů, dopustili hrubé chyby naši obránci. Nejdřív si Šubert, nechal u postranní čáry snadno vzít míč a na následný centr do šestnáctky zareagoval jen zlínský útočník Grygar, který bez problémů vsítil vedoucí branku. Po obdržené brance naše mužstvo přeskupilo řady a zvýšilo obrátky. Zatlačili jsme hosty na jejich polovinu a vytvořili si několik dobrých šancí aspoň na vyrovnání. Nakonec, když už to vypadalo, že zlínští své vedení šťastně uhájí, byli naši hráči za velkou snahu a vůli odměněni. V poslední minutě si na krásný centr Doležala naběhl Dan Hájek a trefil hlavou zaslouženou remízu.