12.05.2009
I.Celostátní liga U 19, 25. kolo
Jihlava vs. Příbram
Branky: 84. Přibyl - 4. Pilík, 78. Rybák
Žluté karty: Rybák, Cellar, T. Wágner, Hájek (PB)
Rozhodčí: Adámek Tomáš
Jihlava: Procházka - Fadrný, Busta, Kučera Zd., Bambula - Kosak (82. Vacek), Kučera T., Leligdon, Kopic - Dobrovolný, Pikl (62. Přibyl)
Příbram: Krejčí - M. Wágner (46. L. Krameš), Šorna, Doležal, Žáček - Pilík (60. Cellar), Šubert (82. Majer), Rybák, Vůch - Hájek, T. Wágner

Bojovnost a nasazení slavily úspěch

Václav Černý

Po remíze v domácím utkání s Plzní, jsme jeli do Jihlavy se snahou získat ztracené body zpět.
Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a podařilo se nám hned ve 4. minutě vstřelit vedoucí branku. Cestu do sítě si našla tečovaná střela Pilíka z trestného kopu. Snahu domácích jsme dokázali eliminovat dobrou taktickou hrou a hlavně bojovností a vůlí uspět. Když už, hrozilo naší brance nebezpečí, vyřešil je s přehledem jistý Krejčí. Zápas plný osobních soubojů rozhodla druhá branka, kterou zaznamenal Rybák a korunoval tak svůj výborný výkon. V závěru se domácím podařilo pouze snížit a my si tak z Jihlavy odvážíme cenné vítězství. Celý tým si za přístup a výkon zaslouží pochvalu.
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School