16.08.2008
Česká divize staršího dorostu A, 2. kolo
Písek vs. Příbram B
Branky: Kaplan
Písek: Šedivý - Wimmer (25. Hotový), Schöbel, Kučera, Zákoucký - Šváb (31. Valenta), Januška, Krůta, Vašek (53. Vacík) - Kaplan, Makoš (39. Gregor)
V prvním mistrovském utkání naší soutěže "České divize mladších žáků A" jsme na našem domácím hřišti v Podlesí přivítali soupeře z Prahy. Utkání se hrálo za velmi nepříznivého počasí, za stálého deště. Naši hráči vzali od začátku zápasu otěže do svých rukou. Nátlakovou a kombinační hrou se snažilo probojovat k dostřelu branky a ohrozit brankáře hostí. Již v prvních minutách utkání měl dobrou příležitost náš hráč č.2 Kučera, který jen těsně překopl branku z nařízeného trestného kopu. Další minuty se hrálo převážně na polovině našeho soupeře, který hrozil pouze z brejkových situací, které ovšem naše obrana "chytala" do dobře zahraných offside systémů. I přes trvalý tlak z naší strany se hráčům hostí podařilo otevřít skore. Naši borci ovšem zabrali a po pohledné akci vyrovnal náš hráč č.7 Kaplan na 1:1 ! Do konce 1.půle se opět mění skóre v náš neprospěch na stav 1:2 . Do druhé poloviny zápasu šli naši hráči s odhodláním minimálně vyrovnat nepříznivý stav. Bohužel soupeř zcela ovládl průběh tohoto druhého poločasu a pozměněnou taktikou, vzhledem k našemu zahrávanému offside systému, se mu podařilo vsítit v rychlém sledu další góly, na které naše mužstvo již nedokázalo odpovědět. Pokud byl z naší strany dobře odehraný 1.poločas, v druhém poločasu hrálo pouze jedno mužstvo, které dokázalo svou herní převahu proměnit v branky.
sobota 28.11.2020
FK Mladá Boleslav
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.