Česká divize mladšího dorostu A, 6. kolo
Branky: 1. Rédl - 33. a 36. Kdolský, 48. Haas, 59. Lagron
Žluté karty: Šrámek, Giňa, Fencl, Lukeš (ROK) - Soldát, Jiránek, Haas
Rokycany: Bouzek - Hlavsa, Šrámek, Kořínek, Cibulka - Giňa, Fencl, Černý, Lukeš - Kotyza, Rédl
Příbram B: Herc - Mezera, Pfeifer (22. Jiránek), Soldát, Brotánek - Kdolský, Krameš M. (39. Houdek), Schwendt (68. Sony) - Lagron, Šípek (41. Haas), Hanuš

Výrazné vítězství jsme museli vydřít

Václav Černý

Výsledek vypadá jednoznačně, ale soupeř bojoval a dřel do poslední minuty.
Tradiční vstup do utkání předvedly naše zadní řady a z prvního útoku šel soupeř do vedení!!! Varování nestačilo a kdyby domácí ve dvacáté minutě vedli o tři branky bylo by to pravdivé vyjádření dění na hřišti. Muselo tedy přijít střídání a přeskupení řad. Zhruba od 25. minuty jsme začínali přebírat otěže zápasu my a ještě do poločasu jsme skóre otočili v náš prospěch. Ve 33. minutě prošel za překvapeného brankáře domácích rohový kop M. Kdolského a tentýž hráč nás o tři minuty později poslal po přihrávce M. Krameše do vedení. Po přestávce byl k vidění rychlý a agresivní fotbal. Agresivnější byli domácí, Příbram zase fotbalovější. Soupeř ve snaze vyrovnat zapomínal pozorně bránit a tím se pro nás otvírali možnosti pro zvýšení náskoku. To se nám také podařilo! Krátce po přestávce znamenala uklidňující gól spolupráce Mezera - Haas a v 60. naše vedení pojistil R. Lagron, po přihrávce M. Hanuše, který na začátku druhé půle neproměnil penaltu za faul na Haase. Soupeř se, ale v žádném případě nevzdával a pral se o lepší výsledek až do konce. Naše mužstvo však závěr utkání zvládlo s přehledem a odváží si z Rokycan tvrdě vybojované tři body.