FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga ml. žáků, 13. kolo
Hradec K. vs. Příbram
Branky: 2x Černý, Suchan, Svojše, Procházka, Kaplan, Hušek
Hradec K.: Stejskal, Pánek F, Suchánek, Fotul, Mrštík, Kejmar, Sokol, Pánek D, Koblížek, Molnár, Nepivoda
Příbram: Reichenauer, Růžek, Matějů (53.Kučera), Kvěch, Červeňák, Hušek (45.Hotový), Suchan, Sedlák(34.Holý), Bystřický (43.Kaplan), Černý (51.Procházka), Svojše
Sobotní utkání začalo velkým tlakem Příbrami, ale vypracované šance se nedařilo proměnit. Až ve 24.min vstřelil vedoucí a zároveň uklidňující branku Svojše, o druhou branku v síti Pardubic se postaral Suchan a to běžela poslední minuta prvního poločasu. Druhá část - to byl od 36. min koncert, když třetí branku vstřelil Hušek z dobrých dvaceti metrů. Od této doby bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a bylo jen otázkou kolik branek Příbram vstřelí. Nakonec jich bylo sedm jako "kulí v Sarajevu". Branky vstřelili postupně - na 0:4 Černý, 0:5 Černý, 0:6 Kaplan a závěrečnou branku na 0:7 přidal Procházka ze značky pokutového kopu. Tečku za utkáním udělali domácí borci, kdy dobře zahráli rohový kop na zadní tyč odkud byl míč přenesen do malého vápna a doražen do sítě 1:7.
pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B