Bohemians vs. Příbram
Branky: 53. Kučera
Příbram: Šedivý (50. min Klejna)– Vacík, Krůta, Kučera, Zákoucký – Šváb (51. min. Straka), Vašek, Januška, Valenta (38. Reichenauer)- Gregor (41. min. Kuba), Makoš

Bohemians 1905 B - 1.FK Příbram B 5:1

Ve 13. ligovém kole zavítalo naše mužstvo na hřiště v Praze Šeberově, kde hraje své domácí zápasy mužstvo Bohemians 1905 B. Naše mužstvo po serii neúspěchů mělo jasný cíl. Kombinační hrou a bojovným výkonem přivézt alespoň důležitý bod. Naši hráči ovšem úkol nesplnili a svými chybami přispěli k prohře v poměru 5:1!
Od první minuty vyrovnané utkání se změnilo již ve 4. minutě, kdy po individuálním zaváhání jsme nabídli míč do brejku soupeři, který nedal našemu gólmanovi šanci ... 1:0. Tento nepříznivý vývoj se podepsal na celém našem mužstvu, které nebylo schopno nalézt účinnou zbraň na soustředěnou kombinační hru domácích. Ve 14. minutě opět udeřilo. Křižný centr záložníka domácího celku do vápna náš bránící hráč podběhl a na následnou střelu do šibenice již nebylo možno reagovat ... 2:0. Naší jedinou odpovědí do konce 1. poločasu byly dva trestné kopy Jirky Janušky, které brankář domácích pohodlně kryl. Úvod druhého poločasu ukázal, že jsme schopni ohrozit brankáře domácích a především hezká akce po ose Honza Makoš - Jiří Januška zakončená střelou alespoň domácího brankáře vystrašila.To ovšem bylo z naší strany skoro vše a hru tvořil především domácí tým, který každou naši herní chybu trestal. Ve 41. min jsme naší nedůsledností ve velkém vápně přišli o míč a domácí utočník po kličce na našeho gólmana opět změnil skóre ... 3:0. Našim hráčům chyběl pohyb, nasazení, přehled a nedařila se kombinace. Ve 44. minutě nám záložník soupeře unikl po křídle - ideálně přihrál před naši branku, kde neobsazený útočník Bohemians 1905 pohodlně skóroval 4:0. V 50. minutě jsme pro změnu nepokryli protihráče při rohovém kopu, který hlavou znovu měnil skóre v náš neprospěch... 5:0 Alespoň o čestný úspěch našeho týmu se v 53. minutě postaral Filip Kučera, který z trestného kopu překonal domácího brankáře.