03.04.2009
Česká divize staršího dorostu A, 14. kolo
Spartak Příbram vs. Příbram B
Branky: 6. Růžička, 49. König, 72. Sedláček
Příbram B: Švestka - Řehák, Kvída, Janoušek, Petrla - Vácha (53. Hebeda), Kordule, Wágner M. (67. Sedláček), Soldát - König (84. David), Růžička

Švestka odmítl drama

Václav Černý

Derby zcela v režii "baníkovců" mohla zdramatizovat jen proměněná penalta za stavu 2 : 0!! Skvělý zákrok brankáře Švestky, který pokutový kop chytil, zmařil všechny naděje Spartaku!!
Očekávaná odveta za podzimní debakl 5 : 0 se nekonala. Naši kluci měli utkání po celý čas pevně v moci a nechali soupeře převzít otěže zápasu jen asi na deset minut druhé půle při sérii standardních situací. Z té spartakovci vytěžili jen neproměněnou penaltu. Naše vítězství mohlo a mělo být výraznější, protože dalších minimálně pět vyložených šancí zůstalo nevyužito!!
sobota 28.11.2020
FK Mladá Boleslav
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.