Branky: 70. Veselý, 90. Hejdušek - 69. Mužík, 79. Bahleda
Žluté karty: Šlapák - Mužík, Rada, Hudec
Příbram B: Rondzik - Penc, Novák, Rampa (82. Kuchyňka), Tshiabola (65. Hejdušek) - Štochl M., Mojdl, Ševr, Veselý (80. Rom) - Brožík, Šlapák
Domažlice: Mleziva - Steinberger (55. Paluch), Tesar, Paul, Mužík, Rada, Bublík, Hudec, Mašek (86. Bočan), Štolka (69. Zlámal), Bahleda

Škoda neproměněných šancí

Jan Vostrý

Příbramské béčko nedokázalo využít velké množství vyložených šancí v prvním poločase a nakonec bylo po Hejduškově gólu v nastaveném čase rádo za bod. Prvním branku vstřelil Petr Veselý.
Domácí byli hned od začátku utkání aktivnějším týmem a postupně si během prvního poločasu vypracovali velké množství šancí, ale ani jednu nedokázali proměnit. Domácího brankáře třikrát zachránila od inkasování konstrukce branky, Brožík z malého vápna dal hlavou nad, Tsiabolovu hlavičku reflexivně vyrazil hostující gólman. Nevedlo se ani Šlapákovi, který po sóle obešel gólmana, ale jeho střelu do prázdné branky stačil obránce odvrátit. Ve druhé půli pokračovali domácí v aktivní hře, ale vyložené brakové situace už nepřicházely. Naopak udeřilo na druhé straně. Z velké dálky rozehrál přímý kop Mužík, míč na malém vápně skočil a brankář Rondzik si ho o břevno srazil do vlastní sítě 0:1. Domácí se z inkasovaného gólu rychle oklepali a hned po rozehrávce Veselý střelou mezi brankářovy nohy vyrovnal 1:1. Hráči Příbrami se pokoušeli strhnout vedení utkání na svou stranu, ale gól padl znovu na druhé straně, když se po centru z prava prosadil Bahleda 1:2. Po vstřeleném gólů se hosté stáhli na vlastní polovinu a snažili se ubránit nadějný výsledek. Když už se zdálo, že se jim to povede, tak se na vápně dostal k míči Hejdušek a nádhernou ranou obstřelil brankáře - 2:2.