1.FK Příbram
15.06.2009
Divize sk. A, 29. kolo
0:3
Meteor vs. Příbram B
Branky: 40. a 64. Cafú, 52. Ševr
Rozhodčí: Novotný - Moník, Šiling
Meteor: Židlický - Pasker, Nejepsa, Jiřík, Bareš, Birhanzl, Kasman, Nevím, Poláček, Trnka, Čmejla
Příbram B: Novák J.- Doležal (87. Wágner M.), Štochl J., Novák D., Hejdušek – Klesa, Veselý, Ševr, Štochl M. (76. Rom), Wágner T., Cafú (84. Pazderník)

Béčko vítězné

Milan Vaněk

"B" tým nastoupil k poslednímu utkání v letošní sezoně na hřišti soupeře a přivezl všechny tři body.
Utkání na Meteoru bylo pro náš "B" tým velmi důležité, neboť se nacházíme v situaci, kdy stále není vyřešena otázka s odebráním bodů. Pokud by nám uzmuté body nevrátili, stále jsme byli ohroženi sestupem. (kurziva)"Je to opravdu neuvěřitelná situace. Za celou sezonu jsme prohráli čtyři zápasy, ale díky disciplinárnímu trestu jsme bojovali o body potřebné pro záchranu v soutěži,"(/kurziva) poznamenal k paradoxní situaci hlavní trenér "B" týmu František Barát. Náš tým věděl o tom, že utkání musí zvládnout, aby v posledním utkání s Voticemi nemusel hrát o bytí či nebytí. Hrát nemohl Antonín Rampa, zranění si obnovil Roland Ndouma tým měl znovu velké problémy sestavit optimální sestavu. (kurziva)"Moc oceňuji přístup Jakuba Štochla a Michala Klesy, kteří přerušili dovolenou a neváhali nám pomoci. Oba byli velkými oporami,"(/kurziva) vyzdvihl přístup dvou členů ligového kádru pan Barát. První poločas jsme vyhráli po brance ze 32.minuty, kdy skóroval Cafú po akci Michala Klesy. Ihned po přestávce jsme během krátké doby rozhodli zápas, když nejprve Veselého roh přizvedl M.Štochl a Ševr doklepával do prázdné branky. Následně znovu po akci vynikajícího Klesy završil skóre do prázdné branky svým druhým gólem Cafú. Navíc dvě naše branky neuznali mladému T.Wágnerovi pro údajné ofsajdové postavení
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.