1.FK Příbram
19.06.2009
Divize sk. A, 30. kolo
1:1
Příbram B vs. Votice
Branky: 20.Očovan - 88.Wágner T.
Žluté karty: Doležal - Knobloch
Rozhodčí: Orálek - Kořínek, Stumpf
Diváci: 50
Příbram B: Novák J.-Hejdušek,Novák D.,Šorna,Doležal-Pazderník(53.Krupa),Veselý,Ševr(62.Žáček),Klesa-Wágner T., Rom(77.Hájek)
Votice: Mašín - Bareš, Faitl, Neuberg, Málek - Malina, Rezek (46. Houška), Walter, Knobloch - Horváth, Očovan (68. Siegl ml.).

Béčko se sezónou rozloučilo remízou

Milan Vaněk

K poslednímu utkání vyběhli naši hráči proti celku Votic.
V posledním zápase sezóny náš "B" tým nastoupil na domácím hřišti proti týmu Votic. (kurziva)"Dnešní zápas už jsme pojali tak trochu jako přípravu na příští sezónu. Nastoupilo sedm mladých kluků z dorostu, ale samozřejmě jsme si přáli vítězství,"(/kurziva) podotkl František Barát. Za tým nastoupil také Michal Klesa, který projevil zájem zahrát si za "B" tým. Vlastimil Ševr k zápasu nastoupit také nemusel, ale stejně jako Klesa chtěl hrát, což je od obou hráčů jistě pozitivní přístup, který může být příkladem pro mnoho mladých fotbalistů, kteří za mužstvo nastoupili. (kurziva)"Oba hráči přispěli ke kvalitě naší hry, ale na druhou půli jsem především Klesovi říkal, ať hraje opatrně, protože je těsně před zahájením přípravy "A" týmu a bylo by velmi nepříjemné kdyby se nyní zranil,"(/kurziva) uvedl k roli obou hráčů pan Barát. Samotný zápas byl v naší režii, ale trápila nás slabost, která nás provázela téměř celou sezónu. Malá produktivita v útoku. Měli jsme o hodně více brankových příležitostí i standardních situací a přesto, že jsme měli výškovou převahu nedokázali jsme ji patřičně využít. Naopak po jedné z mála soupeřových standardních situací skóroval hostující Očovan, který se po skrumáži před brankou nejlépe zorientoval. Po inkasovaném gólu jsme soupeře přehrávali, ale nedokázali se gólově prosadit. Po změně stran jsme soupeře nepustili téměř na naší polovinu, ale ani Michal Klesa nedokázal zamířit mezi tři tyče a trefil pouze břevno. Bod pro tým zařídil svou přesnou hlavičkou Tomáš Wágner, který se dokázal prosadit po přesném centru Daniela Hájka. (kurziva)"Měli jsme ten zápas zvládnout lépe a dotáhnout do vítězného konce, ale nejsem zklamaný z výkonu týmu. Z výsledku ano, ale z předvedené hry ne. Věřím, že nějakou zkušenost si ze zápasu ti mladí hráči odnesli a v příští sezóně se to zúročí,"(/kurziva) uzavřel hodnocení zápasu František Barát.
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.