05.05.2009
Branky: 16. Růžička, 76. Bublík - 14. Přibil
Žluté karty: Řehák - Vrba
Rozhodčí: Vlasjuk Pavel
Příbram B: Švestka - Majer, Kvída, Janoušek - Lagron (60. David), Kordule, Pilík, Řehák, Soldát (46. Vácha) - Bublík, Růžička
Rokycany: Chrž - Dyk, Kolařík, Auterský, Přibil - Kotnauer (75. Lukeš), Spěváček, Kubík, Vrba - Poláček (83. Bíba), Procházka

Odmítli jsme debakl

Václav Černý

Střelecká neproduktivita našich hráčů ušetřila hosty z Rokycan od výprasku.
Již po deseti minutách hry jsme měli vést 3 : 0, ale to teprve festival zahozených šancí začínal!! Zápas mohl být rozhodnutý, ale místo jasného vedení, vstřelil ve 14. minutě první gól zápasu soupeř. Dokázali jsme, po akci Lagrona a Růžičky, hned za dvě minuty vyrovnat, ale do kabin se šlo za nerozhodného stavu, protože jsme neproměnili další tři "tutovky"!! Po změně stran byl obraz hry stejný. Naši kluci zahazovali jednu šanci za druhou a hosté hrozili z nebezpečných brejků. Na naše kopačky se začínala lepit i smůla a s ní i přibývající nervozita. Naštěstí přišel čtvrt hodiny před koncem rozhodující moment zápasu. Po sérii narážeček na pravé straně přišel centr do pokutového území, na který nejvýše vyskočil David. Jeho střelu brankář ještě vyrazil, ale na dorážku důrazného Bublíka již nedosáhl. Rokycany na zvrat neměly a my jsme tak, zbytečně dramatické utkání, dovedli do vítězného konce.
sobota 28.11.2020
FK Mladá Boleslav
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.