12.05.2009
Klatovy vs. Příbram B
Branky: Lukeš, Matějka, Výtisk - Vácha, Bublík
Rozhodčí: Průcha Miroslav
Klatovy: Riška - Kazmirčík, Kološ, Ulrych, Voráček - Schwarz (46. Skala), Výtisk (87. Zedek), Křížek (90. Pivoňka), Janda - Lukeš, Matějka
Příbram B: Švestka - Řehák (23. König), Kvída, Janoušek - Růžička, Kordule, Vácha, Brotánek, Soldát - Bublík, David

Zbytečná prohra

Václav Černý

Neproměňování vyložených šancí a individuální chyby jsou hlavní příčinou porážky v Klatovech.
Utkání probíhalo podle stejných osnov jako ta v minulých kolech. Naši hráči hráli s nasazením, byli fotbalovější a soupeř bojovný a agresivní. Šli jsme brzy do vedení, přesně v 7. minutě zápasu. Po úniku Bublíka po pravé straně, prostřelil klatovského gólmana, Vácha. Domácí se nevzdávali a po čtvrthodině hry skóre otočili. Poločas se dohrál za vyrovnaného průběhu, když šance ke vstřelení gólu měla obě mužstva. Do druhé půle vlétli naši kluci jako uragán a za tři minuty bylo vyrovnáno. Skvělou akci Růžičky s přehledem zakončil Bublík. Od této chvíle na hřišti existovalo jen jedno mužstvo a podle průběhu i brankových příležitostí bylo otázkou času, kdy nastřílíme další branky. Bohužel se tak nestalo a tak v závěru přišel trest. Další individuální chybu potrestal vyčerpaný soupeř vstřelením třetího gólu, na který jsme už nedokázali odpovědět.
sobota 28.11.2020
FK Mladá Boleslav
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.