20.05.2009
Příbram B vs. Benešov
Branky: 23. a 66. K. Krejčí, 31. a 34. Bublík - 62. Benák
Rozhodčí: Richtár Lukáš
Příbram B: Švestka - Kopřiva, Majer, Janoušek, Krupa - Růžička, Kordule, Řehák, Soldát (46. König) - Bublík, K. Krejčí (74. David)
Benešov: Franěk - Páv, Komárek, Pazdera, Bredler - Peter, Kubásek, Šmejkal, Benák - Podhorský, Přibyl

Opět jsme soupeře ušetřili

Václav Černý

Naše střelecké trápení pokračuje. Množství šancí opět zůstalo nevyužito!!
Z naší strany velmi dobrý první poločas, ve druhém jsme pod dojmem jasného vedení polevili. Tak se dá jednou větou vyjádřit průběh zápasu. V první půli jsme aktivní a rychlou hrou soupeře jednoznačně přehrávali. Vytvořili si mnoho brankových příležitostí, z nichž jsme dokázali vytěžit tříbrankový náskok a mohli zápas proměnit ve střeleckou exhibici. Nestalo se tak, protože jsme v druhé části utkání polevili v nasazení a přizpůsobili se tempu hostů. Šance na zvýraznění náskoku se nám i tak dařilo vytvářet, jenže horší už to bylo z jejich proměňováním. Zápas tak sice skončil naším jasným vítězstvím, ale po výkonu, který nás rozhodně nepotěšil.
sobota 28.11.2020
FK Mladá Boleslav
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.