20.05.2009
Příbram B vs. Benešov
Branky: 23. a 66. K. Krejčí, 31. a 34. Bublík - 62. Benák
Rozhodčí: Richtár Lukáš
Příbram B: Švestka - Kopřiva, Majer, Janoušek, Krupa - Růžička, Kordule, Řehák, Soldát (46. König) - Bublík, K. Krejčí (74. David)
Benešov: Franěk - Páv, Komárek, Pazdera, Bredler - Peter, Kubásek, Šmejkal, Benák - Podhorský, Přibyl

Opět jsme soupeře ušetřili

Václav Černý

Naše střelecké trápení pokračuje. Množství šancí opět zůstalo nevyužito!!
Z naší strany velmi dobrý první poločas, ve druhém jsme pod dojmem jasného vedení polevili. Tak se dá jednou větou vyjádřit průběh zápasu. V první půli jsme aktivní a rychlou hrou soupeře jednoznačně přehrávali. Vytvořili si mnoho brankových příležitostí, z nichž jsme dokázali vytěžit tříbrankový náskok a mohli zápas proměnit ve střeleckou exhibici. Nestalo se tak, protože jsme v druhé části utkání polevili v nasazení a přizpůsobili se tempu hostů. Šance na zvýraznění náskoku se nám i tak dařilo vytvářet, jenže horší už to bylo z jejich proměňováním. Zápas tak sice skončil naším jasným vítězstvím, ale po výkonu, který nás rozhodně nepotěšil.
pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim