Česká divize staršího dorostu A, 24. kolo
Branky: 2. Kotal, 65. Landrichter - 23. a 78. Krejčí, 14. L. Soldát
Diváci: 32
Strakonice: Gabriel - Sainer (46. Bílek), Tuháček 46. Pekarík), Semrád (46. Landrichter), Koubek - Čadek, Podvín, Synek, Svoboda - Kotal, Staněk
Příbram B: Švestka - Janoušek, Majer, Kvída, Krupa (75. K. Soldát) - Vácha (63. David), Kordule, Řehák, L. Soldát - Růžička, Krejčí (89. Houdek)
V souboji předních celků tabulky byl k vidění rychlý a bojovný fotbal. Největším soupeřem všem aktérům však bylo úmorné vedro. Vstup do utkání jsme měli katastrofální!! První nákop směrem k naší brance přinesl do našich řad takový zmatek, že domácí hned ve 2. minutě vedli 1 : 0!! Gól v naší síti naše hráče dostatečně vzpamatoval a od této chvíle byli jednoznačnými vládci dění na hřišti. Kombinační hrou na jeden dotek, pohybem a aktivitou jsme soupeře výrazně přehrávali a vytvořili si -opět- množství gólových šancí, ze kterých jsme -opět- proměnili jen zlomek. Do poločasu jsme skóre brankami L. Soldáta a Krejčího otočili na 2:1, ale dalších pět šancí, včetně pokutového kopu, jsme proměnit nedokázali. Nástup do druhé půle patřil domácím. Vystřídali tři hráče a s nadšením vrhli všechny síly do útoku. Příbramští vypadli z tempa a chvíli trvalo než hru opět vyrovnali. Když už to vypadalo, že nápor domácích přijde nazmar, podařilo se domácím z nenápadné akce vyrovnat. Po vyrovnávací brance naši kluci znovu ožili a o deset minut později šli, zásluhou střelecky naladěného Krejčího, opět do vedení. Stav 3 : 2 se nám podařilo s přehledem udržet a díky získaným třem bodům jsme se v tabulce na našeho soupeře dotáhli.