15.06.2009
Česká liga ml. žáků, 29. kolo
Příbram vs. Slavia
Rozhodčí: Mareš, Dvořák, Hlušička
Příbram: Hňup, Růžek (57. Procházka), Holý, Rys, Červeňák, Kvída (39. Hušek), Farkaš (44. Sedlák), Kvěch, Bystřický (39. Baran), Svojše (53. Kaplan), Černý
Slavia: Otáhal, Vender, Lang, Broukal, Nadri, Routek, Pecháček, Jakimič, Kocourek, Kodr, Adaev

V utkání se Slávií hrály prim obě obrany

Jiří Baran

V zápase předposledního ligového kola hostila Příbram mužstvo Slavie Praha. Protože v obou týmech hrály obrané řady velmi pozorně, skončilo utkání bezbrankovou remízou.
Do utkání mohly oba tradiční soupeři nastoupit uvolněně, protože o konečném umístění již bylo rozhodnuto (2. Příbram, 3. Slávia). I přesto se hrálo po většinu ze 60 minut mezi šestnáctkami bez vyložených šancí na obou stranách. Za zmínku snad stojí dvě příbramské možnosti ke vstřelení gólu. V prvním poločase hlavičkoval Svojše po rohovém kopu těsně vedle levé tyče. Ve druhém poločase se Černý dostal k samostatnému úniku, ale obrana Slávie mu nedovolila dotáhnout do konce, resp. do branky. (no)Na závěr kuriozita: Zranění ze zápasů a tréninků většinou postihují hráče. Tentokrát však zranění postihla polovinu našeho realizačního týmu – trenér Reichenauer i vedoucí mužstva Balík vedli utkání ze střídačky opírajíce se o berle.
sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School