Branky: 44. Ondřejka , 55. Zelenka - 50. Rodrigues
Diváci: 5450
Slovácko: Filipko - Abrahám, Kuncl, Košút, Kubáň - Fujerik (85. Němčický), Kordula, Zelenka (79. Nečas), Valenta - Švancara (90. Nestoroski), Ondřejka
Příbram: Krbeček - Šmejkal, Plašil, Nohýnek, Pleško - Klesa, Pilík (79. Šlapák), Tarczal, Borek - Wágner (75. Jirouš), Rodrigues

Potvrzení venkovních nezdarů

Ani v posledním utkání na venkovním hřišti nedokázala Příbram překročit svůj stín a prohrála na půdě Slovácka 2:1. O naši branku se postaral Rodrigues.
Bouřlivá atmosféra na slušně zaplněném slováckém stadionu dávala vědět, že hráče nebude čekat nic jednoduchého. Domácí tým podporovaný svými příznivci potřeboval pro ligovou jistotu vyhrát. I proto se zdály šance Slovácka nebezpečnější. V zakončení se naštěstí nedařilo Švancarovi, který několikrát ztroskotal na Krbečkovi. Ve 26. minutě kopali hráči Slovácka z hranice vápna nepřímý volný kop po malé domů. Krbeček svoje prvotní zaváhání napravil zcela jistě, když míč chytil na úrovni zdi. Naše střelecké pokusy předvedl Pilík a Wágner, ale Filipko si se střelami poradil. Těsně před přestávkou si na Švancarovu nahrávku naběhl Ondřejka a se štěstím protlačil přes Krbečka míč do branky a zajistil domácím vedení 1:0. Z vedení se Slovácko netěšilo dlouho, protože po přestávce přišel přímý kop, který rozehrál Lukáš Pleško a míč před Filipkem tečoval patou Paulo Rodrigues a zmrazil domácí - 1:1. Nedůsledností před pokutovým územím jsme o bodový výsledek přišli také brzy. Zelenka měl dostatek prostoru na hranici šestnáctky a z otočky vystřelil přesně k tyči 2:1. Od těchto chvil hráli domácí uvolněně a několik jejich rychlých brejků hrozilo brankou. I naše šance na vyrovnání přišly. Zejména po příchodu Martina Jirouše předváděl domácí gólman přímo šílené zákrok. Na brankové čáře chytil Jiroušovu hlavičku a další jeho střelu v posledních minutách s námahou vytěsnil nad břevno.