Branky: 19., 60.(p) a 67.(p) Černý
Diváci: 40
Příbram: Reichenauer - Kvída, Holý, Kvěch, Baran – Hušek, Farkaš, Suchan, Bystřický – Černý, Svojše
Hořovice: Vaníček, Kadlec, Tomášek, Kříž, Hájek, Hrdlička, Ungr, Křikava, Lacina, Tregler, Šlajer
Za nečekaně slunečného počasí nastoupili starší žáci „B“ proti FK Hořovicku, které bojuje o udržení v divizi. Trenér Reichenauer připravoval naše borce na nepříjemného soupeře, kterého nelze podcenit. Začátek utkání odpovídal současnému postavení obou soupeřů v tabulce. Už v 53. vteřině po kombinaci zálohy a útočníků vystřelil Bystřický z hranice vápna. Míč se odrazil od břevna před osamoceného Černého, který ale svou dorážku hlavou neproměnil ve vedoucí gól. V prvních deseti minutách následovaly další neproměněné gólové šance Příbrami. A v 16. minutě přišel trest, kdy Hořovice vytěžili z minima maximum. Po rozehraném rohu proti Příbrami se míč dostal k nepokrytému hráči hostů, který se z 30 metrů opřel do míče. Jeho střela po zemi zamířila těsně k pravé tyči a brankář Reichenauer ji už nestačil zlikvidovat – 0:1. Příbram se dál snažila dobýt branku Hořovic. To se podařilo v 19. minutě. Bystřický našel přihrávkou Černého, který obešel dva obránce a z úhlu prostřelil brankáře – 1:1. Po celý zbytek poločasu se příbramským nedařila kombinace, vázla přesnost přihrávek a prohrávali hodně osobních soubojů. Soupeř prakticky pouze nakopával míče dopředu. Druhý poločas začal stejně jako ten první. Hned po výkopu se ve 23. vteřině dostal sám před brankáře Černý, ale poslal míč těsně vedle tyče. Hra pak byla oboustranně velmi vyhecovaná a ze strany soupeře také dost tvrdá. Hořovice se opět ujaly vedení ve 45. minutě. Po jednom z nákopů utekl levé straně příbramské obrany hořovický záložník a z úhlu překonal Reichenauera – 1:2. Příbram otočila průběžný nepříznivý stav dvěma proměněnými penaltami v poslední desetiminutovce. V 60. min. se kopala penalta po faulu na Farkaše a v 67. minutě ji rozhodčí nařídil po faulu na Suchana. Penalty kopal Černý a v obou případech uspěl – v 67. minutě se tak Příbram ujala vedení 3:2. Bohužel se vedení nepodařilo udržet až do závěrečného hvizdu. V poslední minutě řádné hrací doby nařídil rozhodčí penaltu i proti Příbrami. Reichenauer neměl šanci – 3:3.