Branky: 20. Kocour, 32. Aubrecht - 44. Buch pen., 80. Krameš
Plzeň: Cipra - Kubek, Kadeřábek (75. Beránek), Kysela, Karlíček - Filinger, Aubrecht, Hnát (46. Demjan), Pěnička (78. Šíša) - Janeček, Kocour
Příbram: Šnajdr - Žáček, Rybák, Mezera - Krameš, Kačírek, Buch (60. Pilík), Kordule, Fantiš - Růžička, Vůch

9.kolo - dohrávka

Pavel Nováček

Do utkání jsme nastoupili v sestavě i s hráči, kteří nastupují ve starším dorostu a na kvalitě naší hry to bylo po celé utkání vidět. Bohužel jsme se nevyvarovali individuálních chyb a proto jsme opět nevyhráli.
Od úvodního hvizdu byla na našich hráčích vidět touha po vítězství. Hrálo se vysokém tempu a u obou mužstev byly k vidění hezké kombinace i technické parády. Nebezpečnější však bylo naše mužstvo a za to, že jsme se neujali vedení může dobře postavená branková konstrukce a zázračné zákroky brankáře Viktorie. Ale jak už to ve fotbale bývá do vedení šel soupeř. Mezera se nechal lehce obejít, Rybák se Žáčkem nepokryli hráče a pohroma byla na světě - 1:0. To naše kluky přibrzdilo a iniciativu přebral soupeř. Když už se zdálo, že zvedáme hlavu, udělal hrubku Rybák a Viktoria vedla 2:0!! V druhém poločase byl obraz hry stejný, jen naše převaha byla ještě výraznější. Čtyři minuty po přestávce snížil z penalty Buch, ale další dobré příležitosti zůstali nevyužity. V poslední minutě zápasu, kdy už jsme se pomalu smiřovali s další nezaslouženou porážkou, vzal na sebe odpovědnost Krameš a krásnou střelou zajistil našemu týmu vyrovnání. Za předvedenou hru a bojovnost až do konce zápasu jsme si aspoň bod zasloužili.