25.10.2007
Branky: Mudra 2, Puchmertl - T.Wágner
Žluté karty: Susser - Sklenář, Gazda, Mirga
Rozhodčí: Teuber - Grimm, Hajšman
Plzeň: Houdek - Nový, Bauer, Suser, Mandus - Hudba, Staněk (61.Blažek), Puchmertl (86.Vitouš), Dvořák - Štverák (90.Mašek), Herák
Příbram: Krejčí - Šorna, Gazda, Šneberger, Minařík (75.Bárl) - Štochl, Mojdl, Veselý, Sklenář - T.Wágner, Mirga (83.Kunc)

9.kolo dohrávka

Pavel Nováček

V dohrávaném utkání 9.kola jsme chtěli na hřišti druhého týmu v tabulce překvapit. Dlouho se nám to dařilo...
Byli jsme domácím vyrovnaným soupeřem a o půli byla zasloužená bezgólová remíza. Hned v úvodu druhé půle jsme vstřelili šťastnou vedoucí branku. Bohužel jsme hned z protiútoku po zbytečné hrubé chybě v obraně inkasovali a místo uklidnění znovu padla na tým nervozita. Domácí se znovu dostali "nahoru" a získali mírnou převahu. My bohužel v 60.minutě nastřelili pouze tyč a domácí vše rozhodli během dvou minut po dalších dvou chybách obrany ve svůj prospěch. Zbytečná prohra. Hrálo se na pěkném trávníku v Luční ulici.
středa 8.5.2024
1.SK Prostějov
04. 05. 2024
Daniel Fišl: Na zápas jsme byli ohromně namotivovaní, ale bohužel to nevyšlo