17.08.2009
Hořovicko vs. Příbram B
Branky: 30. Zítek - 84. David
Rozhodčí: Kříž Jiří
Hořovicko: Zima - Solar, Lebduška, Budínský, Škvára - Zemánek, Koryta, Zítek, Ungr - Pelikán, Křížek
Příbram B: Švestka - Lagron, Nádherný, Kopřiva, Sedláček - Fejtl, Janoušek (79. Dušek), Kačírek, Soldát - Bublík, Haas (55. David)

Na úvod jen remíza

Václav Černý

V prvním kole jsme na hřišti nováčka vybojovali "pouze" bod. Po nevydařeném úvodním poločase, jsme se ve druhém výrazně zlepšili, ale nedokázali jsme svou stálou převahu gólově proměnit. Naopak, nebýt skvělého zákroku brankáře Švestky, mohli se, z ojedinělého brejku, ze tří bodů radovat domácí.
sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.