24.08.2009
Příbram B vs. Vlašim
Branky: 64., 69. a 75. Haas, 84. Sedláček
Rozhodčí: Čížek Vilém
Příbram B: Švestka - Janoušek, Frejlach, Kopřiva, Sedláček - Lagron (46. David), Rybák (60. Haas), Kačírek (80. Houdek), Soldát - Fejtl, Krejčí (80. Dušek)
Vlašim: Švingr - Filip, Marušák, Zeman, Houdek - Peroutka, Jaroš, Kuchler, Jeništa - Vondrák, Hanuš

Žolík "Pepek" Haas odmítl drama

Václav Černý

Snaživého soupeře, sestřelil skvělý Petr Haas hattrickem, během 11 minut!!! Naši hráči předvedli opět matný výkon v první půli a ve druhé výrazné zlepšení, kdy hosty jasně přehráli. Ukázala se síla lavičky, protože utkání rozhodly akce střídajících hráčů.
sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.