30.08.2009
Česká divize staršího dorostu A, 4. kolo
Vejprnice vs. Příbram B
Branky: 59. David, 66. Haas
Příbram B: Švestka - Jiránek (79. Sony), Janoušek, Kopřiva, Sedláček - Lagron, Houdek, Kačírek, Soldát - Haas, David

Týmový výkon přinesl zaslouženou výhru

Václav Černý

Výkon našich hráčů opět gradoval ve druhém poločase. Vyrovnaný průběh utkání se v závěru změnil v jednoznačnou záležitost. Základem úspěchu bylo, že všichni hráči "jezdili" ve prospěch týmu a prokázali velkou vůli po vítězství.
sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.