07.09.2009
Příbram B vs. Rokycany
Branky: 7. Haas, 29. Krejčí - 41. Kubík, 50. Fencl
Rozhodčí: Kořínek Jan
Příbram B: Švestka - Janoušek, Nádherný, Rybák, Sedláček - Fejtl, Kopřiva, Kačírek, Soldát (74. Houdek) - Haas (65. Lagron), Krejčí (52. David)

Zbytečná ztráta

Václav Černý

V dalším domácím zápase jsme, bohužel, nedokázali zopakovat předchozí nadějné výkony.
Tentokrát nám vyšel nástup do utkání a po půlhodině jsme vedli o dvě branky. Další šance zůstali nevyužity a ještě jsme soupeři dovolili těsně před přestávkou lacino snížit. Místo, aby jsme na hosty v druhé půli vlétli, nechali jsme se zaskočit při rohovém kopu a bylo vyrovnáno na konečných 2 : 2!! Do konce zápasu si naši hráči opět vynutili místy drtivou převahu, ale strhnout vítězství na naši stranu se jim už nepovedlo!!
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.