13.10.2007
Branky: 70. Kadlec
Žluté karty: Sklenář, Šneberger, T.Wágner, Veselý
Rozhodčí: Kocourek
Sparta: Mokrohajský - Slezáček, Macháček, Sus, Hejda - Gulajev (73. Šmidrkal), Nejepsa, Droppa, Valenta (46. Putz) - Kadlec, Divíšek (50. Jurkemik)
Příbram: Krejčí - Minařík, Gazda, Šneberger, Vltavský - Bártl (75. M.Wágner), Mojdl, Veselý, Sklenář - Štochl (65. Mirga)

Pavel Nováček

Na Spartě jsme poprvé na podzim venku neinkasovali více, než tři branky.
Sparta měla mírnou převahu a vytvořila si několik dobrých příležitostí, ale dobře chytající Krejčí nás držel až do 70 min., kdy naši špatnou rozehrávku využila Sparta z offsidové pozice ke vstřelení jediné branky. Hrálo se na trávě v TC Sparty na Strahově.
středa 8.5.2024
1.SK Prostějov
04. 05. 2024
Daniel Fišl: Na zápas jsme byli ohromně namotivovaní, ale bohužel to nevyšlo