13.09.2009
Strakonice vs. Příbram B
Branky: 6. Vršecký - 31. David, 67. Soldát
Rozhodčí: Kotalík Petr
Příbram B: Švestka - Dušek, Janoušek, Kopřiva, Sedláček - Fejtl, Houdek, Kačírek, Soldát - Haas (59. Lagron), David

Domácí ztráta napravena

Václav Černý

V samotném úvodu utkání domácí potrestali naši slabou koncentraci vedoucí brankou, ale to bylo všechno co jim naši kluci dovolili. Postupně jsme přebírali otěže zápasu, do přestávky vyrovnali a v druhém dějství už byla jen otázka, kolik šancí proměníme. Skóre se sice měnilo jen jednou, ale naše hra byla velmi dobrá a výhra, tudíž, zasloužená!!!
sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.