29.09.2009
Česká divize staršího dorostu A, 8. kolo
Motorlet B vs. Příbram B
Branky: ? - 70. a 85. David
Červené karty: Houdek (PB)
Rozhodčí: Hrubeš Pavel
Příbram B: Švestka - Janoušek, Nádherný (56. Lagron), Kopřiva, Sedláček - Fejtl, Houdek, Kačírek (78. Dušek), Soldát - David, Haas (78. Bartoš)

Série bez porážky skončila !!! Zbytečně !!!!

Václav Černý

Díky slabé koncentraci našich hráčů v úvodu utkání, dostali domácí dárek v podobě snadného tříbrankového vedení. Jak se ukázalo, pro konečný výsledek, to byla rozhodující skutečnost. Od obdržení třetí branky jsme byli ve všem lepší, vypracovali si velké množství šancí, dostali soupeře pod tlak i v oslabení, ale odvrátit první podzimní porážku se nám už, bohužel, nepodařilo.
sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.