19.10.2009
Česká divize staršího dorostu A, 11. kolo
Příbram B vs. Benešov
Branky: 43.,80. a 90. Chalupa, 34. David, 62. Buch - 21. Kubásek
Červené karty: Filip (BN)
Rozhodčí: Prokeš Josef
Příbram B: Stareček - Nádherný (72. Dušek), Janoušek, Kopřiva, Sedláček - Fejtl (32. Chalupa), Buch (77. Houdek), Kačírek, Soldát - David, Lagron (69. Haas)
Benešov: Filip - Páv, Komárek, Hronek, Sysel - Svoboda, Bredler, Radačovský, Zavadil 35. Pechač) - Kubásek, Šmejkal

Zasloužená výhra

Václav Černý

Hosté byli v úvodních minutách velmi dobře organizovaní a zejména jejich obrana pracovala spolehlivě. Dokonce se po krásné střele ujali vedení. Hrálo se sice neustále na polovině soupeře, ale naše akce brzdilo velké množství nepřesností. Dokázali jsme svoji hru postupně zlepšit a byla jen otázka času, kdy se prosadíme střelecky. To se nám do poločasu podařilo dvakrát a po změně stran už byla otázkou jen výše příbramského vítězství.
sobota 11.4.2020
Odloženo
FC FASTAV Zlín
13. 03. 2020