26.10.2009
Česká divize staršího dorostu A, 12. kolo
Prachatice vs. Příbram B
Branky: 85. Cais - 30. Haas, 90. Sedláček
Žluté karty: Zábranský, Hrabák, Staněk - David, Tománek, Nádherný, L.Krameš, Sedláček
Rozhodčí: Cupl Zbyněk
Příbram B: Stareček - Tománek, Janoušek, Kačírek (46. Nádherný), Sedláček - Lagron, L. Krameš, Houdek, Soldát - Haas (72. Mora), David (89. Dušek)

Hráči prokázali vůli po vítězství

Václav Černý

Zápas měl stejný průběh po celý zápas. Příbramští se kombinací snažili dostat do zahuštěné obrany domácích, kteří využili každou možnost k nebezpečnému brejku. Bohužel jsme z herní převahy vytěžili jen jednu branku a tak Prachatice bojovali stále o naději. Několikrát svůj tým podržel J. Stareček, ale pět minut před koncem nás již od vyrovnání zachránit nedokázal. V hektickém závěru prokázali naši kluci touhu po vítězství a v poslední minutě trefil Marek Sedláček tříbodovou radost!!!
sobota 31.10.2020
FK Mladá Boleslav
25. 10. 2020
Marek Chrobák: Zápasy simulujeme v tréninku
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO