Branky: Smíšková 3, Machutová 2, Dědinová, Gablovská
Žluté karty: Pilíková
Příbram: Gablovská - Štěchová, Pilíková, Nepivodová, Branžovská (55. Karasová) - Kočová (83. Ščevíková), Pilousková, Císařová, Dědinová - Smíšková Machutová

Děvčata otočila zápas a jsou podzimní půlmistryně

Skvělé představení s vítězným koncem předvedla děvčata v dohrávce 7.kola proti Blatné. V souboji o první místo vyhrála 7:3, ikdyž v průběhu zápasu prohrávala i o dvě branky.
V dohrávce odloženého zápasu sedmého kola jsme na „domácím“ hřišti v Bohutíně přivítaly dosud vedoucí mužstvo TJ Blatná. To zatím v průběhu soutěže ztratilo pouhé dva body a obdrželo jen tři góly. Do naší branky se vrátila Lucka Gablovská a do středu zálohy po nemoci i Ivča Císařová. Soupeře jsme měly dobře zmapovaného, když trenéři navštívili jeho tři předešlé zápasy. Naším cílem bylo získat tři body, zahrát si s radostí fotbal a stát se podzimními mistry. Do zápasu jsme měly vstoupit opět s naší nátlakovou hrou a svým aktivním přístupem a neustálým napadáním dostávat soupeřky pod tlak, z kterého by pramenily chyby. Každá z nás věděla na jakou hráčku bude hrát a jak k tomu přistupovat. První poločas však byl z naší strany hodně nervózní a zakřiknutý. Po úvodní neproměněné tutovce Ivči Císařové soupeř z první střely na branku vytěžil vedení 0:1. V patnácté minutě už bylo z našeho pohledu 0:2 a vůbec to s námi nevypadalo dobře. Blatná byla fotbalovější a dokázala přes svojí kapitánku zakládat hodně nebezpečné útoky. My jsme bojovaly, ale chyběl tradičně důraz, klid v rozehře a některým hráčkám i pohyb. Přesto se nám ve třicáté minutě podařilo Anetou Dědinovou snížit na 1:2 a dostat se do zápasu. Jenže o minutu později, po malém důrazu v souboji, jsme na půlce propadly a z rychlého útoku byl stav opět o dva góly pro Blatnou. Stále byla naše hra hodně bojácná, s přílišným respektem ze soupeře. Do poločasu se nám Janou Smíškovou podařilo snížit na 2:3 a vykřesat naději na lepší výsledek. O přestávce nás trenér především nabádal ke zvýšení důrazu ve hře, k větší bojovnosti, klidu při finálních přihrávkách a využívání rychlostních předpokladů našich útočnic. Dvacet minut druhé půle bylo vyrovnaných s několika neproměněnými šancemi na obou stranách. To, co se však strhlo na bohutínském hřišti od šedesátésedmé minuty, dokázalo dostat do varu velice slušnou návštěvu a především příznivce našeho týmu. Konečně jsme zahodily viditelný respekt ze soupeře, zvýšily důraz ve všech soubojích a dostaly Blatnou pod veliký tlak. Signálem byla vyrovnávací branka z kopačky kapitánky a nejlepší střelkyně Jany Smíškové ve dvacátédruhé minutě druhé půle. Ještě jednou jsme vyrobily hrubku a pustily soupeře do vyložené šance, ten ji však trestuhodně zahodil a z protiútoku nás Terka Machutová poprvé v zápase dostala do vedení 4:3. O sedm minut později zatáhl soupeř za záchranou brzdu jen za cenu faulu, po kterém následovala penalta a žlutá karta. Na pokutové kopy máme brankářku Lucku Gablovskou a ta zvýšila na nadějných 5:3. V té době jsme začaly všichni věřit v zisk tří bodů, což nám zvedlo sebevědomí a velice dobrým výkonem jsme dostaly TJ Blatnou pod neustálý tlak. Ve třicátéosmé minutě svojí třetí brankou v zápase zvýšila Jana Smíšková už na 6:3. Poslední hřebíček do blatenské rakve zatloukla Terka Machutová minutu před koncem zápasu. Se závěrečným hvizdem rozhodčího vypukla na hřišti v Bohutíně obrovská radost. Za předvedený výkon ve druhém poločase si děvčata vítězství zasloužila a také řádně vychutnala při následné dokopné. Na začátku soutěže nikdo z nás nevěděl co nás čeká a jak se s tím vším popereme. My jsme se však staly ve svém premiérovém soutěžním ročníku podzimními mistry a to je pořádný úspěch. Všem hráčkám a členům realizačního týmu je potřeba poděkovat za odvedenou práci. Zároveň děkujeme i všem divákům, kteří si nacházeli cestu na naše zápasy a zvláště těm, kteří nás dokázali i povzbuzovat. Teď nás čeká zasloužený odpočinek s jednou vánoční akcí (18.12.2009 od 16.00hod v hale Plaveckého bazénu) a pak náročná zimní příprava. Všem našim příznivcům přejeme krásné Vánoce a do nového roku vše nej, nej!!!!!