Branky: 16. M. Wágner, 84. Mojdl (p) - 55. Novák
Žluté karty: Krejčí, Šlapák - Řezáč, Sýkora, Smíšek
Rozhodčí: Čechlovský - Štěpánek, Kembický
Příbram B: Krejčí - M. Wágner, Rampa, Brunclík, Krupa (79. Doležal) - Čermák (67. P. Pilík), Šorna, Mojdl, Veselý - Janovič (64. Novák), Šlapák
Doubravka: Kunc - Řezáč, Krejčí, Král, Duchek (79. Vůch), Sýkora, Novák, Smíšek, Švec, Došlý (83. Beke), Štverák

V nervózním závěru béčko uspělo

Brankami Martina Wágnera a Jana Mojdla vyhrála příbramská rezerva nad Doubravkou 2:1 a připsala si další tři body.
Během prvního poločasu viděli diváci pouze málo pohledných akci z obou stran. Domácím se povedlo jednu využít, když se v 16. minutě po rohu ve skrumáži prosadil Martin Wágner a z malého vápna rozvlnil síť za Kuncem. Úvod druhého poločasu patřil hostům, kterým se díky Novákově hlavičce povedlo v 55. minutě vyrovnat. S postupem času měly oba týmy možnost strhnout vedení na svou stranu, ale neúspěšně. Hostujícího hráče v samostatném nájezdu vychytal Krejčí. Na druhé straně Rampova hlavička po rohu letěla těsně vedle. Rozhodující moment zápasu pak přišel deset minut před koncem. Skákající míč v hostujícím pokutovém území chytil před Šlapákem brankář, ale následně našeho útočníka zbytečně nakopl. Hlavní rozhodčí gólmanovi ukázal červenou kartu a nařídil pokutový kop. Po delší strkanici se k jeho zahrávání postavil Honza Mojdl a nedal střídajícímu brankáři šanci - 2:1. V nervózním a emotivním závěru mohl ještě dostat červenou kartu hostující Sýkora za nesmyslný faul na Šlapáka na polovině hřiště, ale obdržel pouze žlutou. Po výhře 2:1 si svěřenci trenéra Baráta drží i nadále čtyř bodový náskok na čele soutěže.