29.05.2010
I.Celostátní liga U 19, 27. kolo
Příbram vs. Slovácko
Branky: 24. a 76. Mandula, 35. Štefl
Příbram: Planický – Vácha (64. Žáček), Rybák, Frejlach, Soldát, M. Krameš (40. Kordule), Chalupa, Kvída, Bublík, Pilík, Mareš.
Začátek byl oboustranně opatrný, bez šancí. Hosté poprvé udeřili ve 24. minutě, kdy po rychlém přechodu do útoku Chmiel snadno obešel Kvídu, předložil míč nabíhajícímu Mandulovi, a ten z bezprostřední blízkosti poslal hosty do vedení - 0:1. Ve 35. minutě fauloval na hranici vápna Krameš pronikajícího Filingera a z následného trestného kopu na 0:2 zvýšil Štefl. Domácí se dostali k ohrožení branky pouze jedenkrát, a to ve 40. minutě, kdy Pilík z trestného kopu z hranice vápna nastřelil břevno. Ve druhém poločase agilnější hosté kontrolovali hru, přesto se v 70. minutě dostal do vyložené šance po přihrávce Pilíka Chalupa, ale trestuhodně přestřelil. V 76. minutě po vyšachování obrany na konečných 0:3 upravil opět Mandula.
sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas