Branky: 24. Ondrejka, 26. Gajecký - 63. Rys, 66. Mašek
Diváci: 20
Dukla Praha: Kořínek - Halbich, Kříž, Kulikov, Preisler - Vrkoč, Bezkočka (60. Hamouche), Benda (36.Helt) - Ondrejka, Gajecký, Beneš (50. Tříska)
Příbram: Balík - Baran, Pergl, Kvěch, Růžek (50. Kvída) – Farkaš (46. Bystřický), Rys, Hušek – Mašek, Suchan (63. Holý), Černý

Proti Dukle dotáhla Příbram dvougólovou ztrátu a sahala pro vítězství

V předehrávce 22. kola divize se na Julisce utkali první dva celky soutěže. S malou UMT a důrazem soupeře (v rámci pravidel) měli příbramští starší žáci „B“ problémy, zejména v prvním poločase. Během prvních dvaceti minut neproměnili oba celky své gólové šance. Svými chybami v obranné činnosti Příbram umožnila Dukle vstřelit dvě branky během dvou minut. Příbramští hosté to ale „nezabalili“ a již po několikáté na jaře dokázali náskok soupeře zlikvidovat – v závěru zápasu skóre vyrovnali dvěma brankami Rysa a Maška v rozmezí tří minut. V poslední minutě měl vítězství Příbrami na kopačkách Mašek, bohužel se mu nepodařilo z úhlu trefit branku Dukly. Díky remíze zůstal bodový rozdíl mezi oběma soupeři stejný a naši borci mají svůj největší úspěch stále velmi blízko.
Středeční počasí v Praze nebylo fotbalu příznivě nakloněno – hustě pršelo a bylo i docela chladno. I přesto byl k vidění velmi kvalitní zápas plný nasazení, osobních soubojů a oboustranně maximální snahy získat vítězství pro sebe. První šanci již v 1. minutě měla Příbram. Ani další brankové příležitosti během prvních deseti nedotáhli hosté k úspěšnému konci. Ale ani Dukla nebyla bez svých příležitostí. V 15. minutě domácí zahrávali rohový kop a Farkaš zachránil Příbram od pohromy, když vykopl míč z brankové čáry. Další „gólovky“ našich žáků přišly vzápětí. V 17. min. po přihrávce Černého obešel Mašek i brankáře Kořínka, ale jeho slabší střelu do prázdné branky dokázala domácí obrana zachytil těsně před brankovou čárou. Obdobnou situaci si Mašek zopakoval ve 20. minutě – i tentokrát zastoupili svého brankáře na brankové čáře obránci Dukly. Dukla se ujala vedení ve 24. minutě. Po průniku po pravé straně Příbrami následoval centr do šestnáctky. Po nepovedeném odkopu Balíka a malém důrazu obrany se k míči dostal domácí Ondrejka a svou šanci proměnil – 1:0. Ve 26. minutě to již bylo 2:0, když hosté nechali v brejku vyniknout Gajeckého, který nedal Balíkovi šanci. Ve druhém poločase se Příbram velmi snažila zlikvidovat náskok soupeře. V posledních patnácti minutách byla příbramská převaha znatelná, jakoby domácím docházely fyzické síly. A příbramská snaha byla nakonec korunována úspěchem. V 63. minutě se po skrumáži v šestnáctce Dukly dostal k míči Rys. A svou střelu z hranice velkého vápna umístil naprosto přesně do pravého horního rohu domácí branky – sníženo na 2:1! Za další tři minuty bylo vyrovnáno!! Výkop Balíka domácí stoper podskočil a Mašek tentokrát svůj samostatný nájezd proměnil – 2:2. V posledních minutách sahala Příbram po vítězství, ale neujala se ani Maškova gólová příležitost těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího. Z hlediska bodové matematiky byla remíza spíše ztrátou pro Duklu, protože náskok Příbram zůstal i nadále desetibodový. A to do konce soutěže zbývají čtyři kola...