Diváci: 30
Příbram: Reichenauer - Růžek (52. Baran), Kvěch, Holý, Otepka (52. Hušek) – Bystřický, Farkaš, Suchan, Kvída – Novák (36. Špinar), Černý
Vejprnice: Kovařík, Stehlík, Kristl, Kadlec, Šádek, Bernard, Kalaš, Filip, Mašek, Bystřický, Polívka

Hattrick Černého dovršil sto vstřelených gólů Příbrami v této sezóně

Domácí zápas starších žáků B“ proti posledním Vejprnicím byl herně jednoznačnou záležitostí Příbrami. Protože příbramští neproměnili své šance a po chybě obrany pustili soupeře do jediné šance, byl stav v poločase pouze 1:1. Svou uzemní převahu stvrdili domácí ve druhém poločasu třemi brankami. Další hattrick si připsal Černý. Třetí gól Černého na 4:1 byl současně stým vstřeleným gólem příbramského mužstva v tomto ročníku divizní soutěže !!
Příbramští starší žáci „B“ hostili v sobotu v Podlesí poslední tým divize z Vejprnic. Pro oba soupeře je již letošní ročník rozhodnutý – Příbram soutěž vyhraje a Vejprnice ji opustí. Trenér Reichenauer dal větší prostor hráčům, kteří dosud dostávali méně herních příležitostí. Příbram otevřela skóre zápasu v 5. minutě. Novák dostal na pravé straně míč do běhu, pronikl k vápnu a nasměroval podélnou přihrávku před malé vápno. Neobsazený Černý pak neměl problém dopravit míč do sítě – 1:0. Velké množství brankových příležitostí Příbrami pak zůstalo neproměněno a tak přišlo ve 27. min. vyrovnání. Otepka nepřesně rozehrál na vlastní polovině a Holý prohrál následný souboj. Pak už jen domácí obrana sledovala samostatný nájezd útočníka Vejprnic na brankáře Reichenauera – 1:1. Ve 49. minutě se příbramští opět ujali vedení. Otepka krásně zahrál přímý kop, který brankář vyrazil jen na břevno. Od břevna se balón odrazil k dobíhajícímu Špinarovi, který i s míčem skončil v síti hostů – 2:1. Za další minutu Příbram své vedení navýšila. Špinar vyhrál souboj při rozehrávce Vejprnic a Kvída pak poslal do sóla Černého. „Váša“ pak nedal brankáři šanci – 3:1. Po dalším samostatném úniku v 62. min. uzavřel Černý skóre i svůj další hattrick – 4:1. Tento gól byl stým gólem vstřeleným našimi borci svým soupeřům v tomto ročníku divize – gratulujeme !!